JEŚLI NIC CO DO TEJ PORY STOSOWAŁAŚ
NIE PRZYNIOSŁO TRWAŁYCH EFEKTÓW
TO CZAS NA NOWE DZIAŁANIE

warsztaty online (4 osobowe)

 • Jeśli wpadłaś na moją stronę szukając ostatniej szansy pozbycia się zbędnych kilogramów?
 • Jeśli masz za sobą wiele prób i wszystkie ostatecznie nieudane?
 • Jeśli tracisz wiarę i przestajesz ufać wszelkim programom i dietom odchudzającym, bo zbyt wiele razy obiecywano Ci same sukcesy, a okazywało się, że nie działają?
 • Pieniądze wydane, a efektów nie było, no może trochę, ale bardzo szybko wracałaś do poprzedniej wagi.
 • Jeśli czasem zastanawiasz się czy to z dietami czy z tobą jest coś nie tak?

TO JESTEŚ WE WŁAŚCIWYM MIEJSCU.
Już nie musisz szukać.
ZOSTAŃ I PRZECZYTAJ DO KOŃCA.

Nie da się odnieść trwałych efektów wprowadzając czasowe zmiany w żywieniu i restrykcje. To wymaga zmiany nawyków. Zmiany podejścia do odżywiania. Często zmiany sposobu traktowania siebie. Po prostu zmiany stylu życia. A to nie jest łatwe szczególnie, gdy bliscy nie podzielają chęci tych zmian. 

Praca w grupie ma ta przewagę, że trudniej jest zrezygnować i się poddać. Pomagając innym pomagasz sobie. Dajesz i otrzymujesz wsparcie. I już nie czujesz, że jesteś w tym wszystkim sama.

Proponuje Ci nowe działanie, udział w przeprowadzeniu cię przez proces zmian podczas warsztatów w 4 osobowej grupie:

 • Spotykamy się raz w tygodniu (4x w miesiącu).
 • Ustalamy cele, pracujemy nad tym co działa i nad tym co nie działa.
 • Motywujemy się i inspirujemy pod moim czujnym okiem.
 • Praca w grupie ma ta przewagę, że trudniej jest zrezygnować i się poddać.
 • Pomagając innym pomagasz sobie. Dajesz i otrzymujesz wsparcie.
 • I już nie czujesz, że jesteś z tym wszystkim sama.

Cena warsztatów 250zł. Jak za 1 konsultację indywidualną, a dostajesz 4 spotkania.

Wyślij zgłoszenie chęci udziału

Chcemy, aby nasze życie było piękne.
Chcemy osiągać sukcesy osobiste i zawodowe.
Chcemy być zdrowe i szczupłe.

Ale w rzeczywistości natrafiamy na różne przeszkody. Borykamy się z problemami, stresem w pracy, brakiem zrozumienia, czy wsparcia. Spotykają nas różne trudne sytuacje, które wytrącają nas z dopiero co obranych dobrych torów. 

I chodzi o to, aby w tych momentach, gdy jest nam trudno mieć wsparcie. Móc się zainspirować i mieć kogoś kto zrozumie. Poklepie po ramieniu i powie – będzie dobrze.

Pomoże odbudować pewność siebie – taką prawdziwą, która polega na tym, że lubisz siebie i dobrze czujesz się z tym, kim jesteś. Bez udawania i wpasowywania się. Możesz po prostu być sobą i dobrze się czuć w swojej skórze. Co pozwoli spokojnie pracować nad tym, co chcesz zmienić. To normalne, że raz jest lepiej raz gorzej, tylko czasem ktoś nam musi o tym przypomnieć.

Utrata wagi nie rozwiązuje magicznie wszelkich problemów. Nadwaga to jeden problemów, a ten można rozwiązać.

Udział w warsztatach pozwoli ci znaleźć źródło problemów z wagą, pracować nad ich eliminacją i systematycznie osiągać efekty, a w między czasie polubić siebie, podnieść samoocenę by przestać działać wbrew sobie.

Te techniki, którymi pracujemy w grupie pozwoliły mi stać się osobą, którą zawsze chciałam być. Jestem praktykiem, dlatego opieram się na sposobach, które są do zastosowania w prawdziwym życiu. 

Wyślij zgłoszenie chęci udziału

 

Wszyscy zastaliśmy zaprogramowani do działania i reagowania w określony sposób. I tymi programami są nasze nawyki. To nasze zachowanie nie jest przypadkowe, jest całkiem przewidywalne i zależy od tego czego doświadczyłaś w przeszłości.

Ale przeszłość nie musi cię dłużej określać i powstrzymywać przed tym czego chcesz.

Możesz przeprogramować swoje nawyki. Tak byś już nie potrzebowała diet. A mając grupę wsparcia nie zrezygnujesz z tej drogi w trakcie, zanim nawyk stanie się trwały. 

Według badacza Bruce’a Lipton’a ok 95% naszego życia spędzamy na autopilocie.

Czyli większość czasu pozwalamy naszym „starym nawykom” kierować naszym życiem. Dlatego ciągle spotyka nas dokładnie to samo. 

Nie wiem jak Ty, ale ja przekonałam się wielokrotnie, że moje nawyki, które zaprogramowałam w przeszłości, nie prowadzą mnie do moich marzeń! 

Dlatego podjęłam się zmian. I Ty możesz podążyć ze mną tym torem.

 • Dołącz do warsztatów zapewniając sobie dodatkowe wsparcie i motywację.
 • Aktualnie mam termin na 2 nowe grupy (startują od października), czyli jest 8 miejsc. Nabór wrześniowy rozszedł się w ciągu tygodnia.
 • Trwa nabór – wyślij swoje zgłoszenie
Wyślij zgłoszenie chęci udziału

1. Chcę się zapisać co mam zrobić?

Gdy chcesz się zapisać wysyłasz zgłoszenie poprzez formularz google. Tak opisujesz w skrócie swój problem. Podajesz pasujący Tobie dzień i preferowane godziny. Po otrzymaniu każdego zgłoszenia dostajesz maila zwrotnego z informacjami. Czy mam pasującą grupę dla ciebie i godziny. Odpisuje na każde zgłoszeni, daj mi jednak na to chwilę. Przeważnie max 2 dni robocze.Czasem bywają wyjątkowe sytuacje i zdarza się dłużej. W mailu zwrotnym dostajesz wszelkie informacje.

Wyślij zgłoszenie chęci udziału

2. Jak wyglądają takie warsztaty i jak często się odbywają?

Spotkanie jest raz w tygodniu – zawsze tego samego dnia i o tej samej godzinie. Rozmawiamy na zoom czyli online przez ok 60′. Tematyka jest dobrana do potrzeb grupy. Bo grupa jest tworzona wokół problemu. Są 4 spotkania. Koszt udziału to 250zł czyli tyle co jedna konsultacja indywidualna.

3. Gdzie mogę się zapisać i od kiedy?

Trzeba wypełnić swoje zgłoszenie i wysłać je do mnie. Gdy mam termin i 4 pasujące do siebie osoby proponuje udział. Gdy aktualnie nie mam dla Ciebie propozycji i tak dostaniesz maila. Aktualnie mam czas na 2 nowe grupy. Czyli można śmiało wysyłać zgłoszenie – są spore szanse.

4. Czy aktualnie w jakiejś grupie jest miejsce?

Nie. Nie prowadzę naboru do już istniejących grup. Dlatego, że dziewczyny się zaprzyjaźniają i tworzą dla siebie nawzajem grupę wsparcia i zazwyczaj pozostają w tej grupie na dłużej. Trwa nabór do 2 nowych grup. Mam miejsce dla 8 osób dlatego pisz maila jeśli jesteś zainteresowana.

5. Na jak długo trzeba się zapisać i jak długo trwa taka grupa?

Zapisujesz się na jeden miesiąc jeśli taka praca ci pasuje możesz przedłużyć na kolejny miesiąc. Ostrzegam wciąga. Daje kopniaka motywacji, inspiruje, pozwala poczuć się dobrze i zarażać pozytywną energią. Wsparcie innych fajnych kobiet i nie chce się odchodzić.Podobne problemy mocno łączą, a razem jest zawsze łatwiej.

6. A co jeśli mi coś wypadnie i nie mogę wziąć udziału?

W każdej grupie w przypadku, gdy któraś z osób zgłosi wyjątkowa sytuację – nagrywamy dane spotkanie i jest do obejrzenia przez 7 dni. Tak byś nie traciła toku pracy.

7. Czy możemy kontaktować się poza grupą?

Jasne! Taka jest idea, aby prócz udziału w grupie tworzyć dla siebie bezpieczną przestrzeń i wsparcie. Zazwyczaj dziewczyny tworzą swoją grupę na messenger i tam się komunikują.

8. Czy mogę liczyć na dyskrecję?

Tak! W grupie obowiązuje pełna dyskrecja. Każda z uczestniczek przy zakupie podpisuje klauzulę poufności. Zaufanie i bezpieczeństwo jest podstawą swobody w pracy w grupie. Dbam o to byś czuła się w niej dobrze, a dodatkowe zabezpieczenie prawne jest gwarantem dobrego samopoczucia.

Wyślij zgłoszenie chęci udziału

Wyślij maila jeśli masz pytania: kasia(at)keyti.pl