Hej kochana,

fajnie, że zajrzałaś. Wiem jak wiele jest informacji o odchudzaniu na rynku i jak wiele z nich nie działa.

Dlatego bardzo Ci dziękuję, że zdecydowałaś się zajrzeć.

Króciutko Ci się przedstawię – byś wiedziała, że mam konkretne doświadczenie i wiem o czym mówię.

Długo męczyłam się na dietach i szukałam drogi do skutecznej zmiany. W mojej szafie wisiały ubrania w rozmiarze 46 – 38. Kilogramy wciąż wracały. A ja czułam się beznadziejnie.

To zaburzyło moje relacje nie tylko z jedzeniem, ale przede wszystkim ze sobą i obniżyło jakość życia.

Dlatego, chcę Ci pokazać inną i mega skuteczną drogę. By kolejne cudowne diety nie mieszały już Ci w głowie.

 W końcu mnie oświeciło! I zmieniło moje efekty

Zrozumiałam, że to nie ze mną jest coś nie tak.
Tylko z tym całym odchudzaniem.

Trzeba zacząć od zmiany relacji z jedzeniem.
Jemy pod pływem emocji – tak ma 88% osób z nadwagą.

U ciebie jest z pewnością podobnie. 

Dziś jestem psychodietetykiem i wiem co robić.  Zająć się zajadaniem i podjadaniem. Jeśli podjadanie jest silniejsze od Ciebie to, by to zmienić musisz wiedzieć czemu to robisz. Najczęściej chodzi o emocje. Samo stwierdzenie to za mało. Jest aż 6 typów podjadaczy i gdy wiesz którym jesteś wtedy dopiero możesz to zmienić.

Już po 2-3 dniach możesz poczuć się lepiej. Odczujesz BRAK POKUS.

Naprawa relacji z jedzeniem to OGROMNA ULGA
tego potrzebujesz chcąc zgubić kilogramy i wprowadzić zdrowe odżywianie.

Bez walki z zachciankami. Prosto i w zgodzie ze sobą. 

Zrób sobie testy czemu podjadasz.
Przez 2h w specjalnej cenie dla tych zdecydowanych.

15zł zamiast 89zł

[hurrytimer id=”11415″]

TESTY TO 1 KROK DO OGROMNEJ ULGI I ZMIAN

Gdy już wiesz, czemu podjadasz możesz to zmienić.

A w wynikach testu do każdego typu podjadania
dorzucam – sposoby jak to zmienić.

To dla mnie był bardzo aktywny i niezwykle przyjemny czas. Tyle dobrych zmian wprowadziłam do swojego zachowania. W końcu zaczęłam myśleć o sobie, zamiast wciąż być na szarym końcu. Wciąż z czegoś niezadowolona. To jest niesamowite ile mogłam zmienić, gdy przestałam sobie nakazywać i wszystkiego zabraniać.
Magda
Kasia, nie wiem jak to ze mną zrobiłaś, ale te zmiany sprawiły, że już po dwóch tygodniach zupełnie przestałam myśleć o wadze. Do tej pory skupiałam się na tym ile powinnam ważyć i czego muszę sobie odmawiać. Teraz wybierając swoje jedzenie, skupiam się na tym żeby było najlepsze dla mnie. A zgubione przy tym kilogramy to faktycznie ekstra dodatek!
Ania
To jest nienachalna zmianą sposobu odżywiania, przy czym nie wymagała ode mnie rewolucji w moim życiu. Dziś zupełnie inaczej wygląda mój koszyk z zakupami. A to co jem jest po prostu pyszne. Zupełnie nowe podejście do odchudzania. Dla mnie doskonałe.
Beata
Niesamowite wrażenie na mnie zrobiło twoje zaangażowanie. Gdy miałam jakieś problemy czy dodatkowe zapytania, szybko dostawałam odpowiedź. To niesamowite, jak kilka prostych słów właściwie dobranych, może zmienić nastrój i samopoczucie. Dziękuję za wsparcie podczas tych ośmiu tygodni, dla mnie było bezcenne. Robisz świetną robotę i polecam cię każdemu kto ma problemy, nie tylko z odchodzeniem, ale też ze zdrowym odżywianiem.
Kamila
Dziękuję, że przekonałaś mnie do skorzystania z tej metody, dzięki temu nie tylko chudnę, ale przede wszystkim oduczyłam się jeść słodyczy. Już ich nie potrzebuje. Smak zupełnie się zmienił i gdy spróbowałam jednego z moich wcześniej ulubionych słodyczy zupełnie mi teraz nie smakował. To cudowne uczucie nie musieć sobie niczego odmawiać.
Dorota
Zakup u ciebie to była najlepsza decyzja jaką ostatnio podjęłam. Zmieniło się bardzo dużo w moim życiu i teraz czuję się i wyglądam zupełnie inaczej niż wcześniej. A co najfajniejsze osoby wokół mnie także to zauważają, a to bardzo mobilizuje.
Emilka