Czego wymaga proces odchudzania,
by był skuteczny i prosty?

Próbowałaś już wielu diet, ale nadal masz problem by trwale schudnąć?

Od dawna zmagasz się ze zbędnymi kilogramami? Nie tylko Ty, to prawdziwa zmora naszych czasów.
Próbując zrzucić zbędne kilogramy z jakąś dietą, czułaś frustrację, odmawiając sobie wszystkiego co tak lubisz? Być może czasem udało Ci się schudnąć, ale efekt niestety nie trwał długo. To sprawia, że czujesz się przytłoczona ciągłymi potknięciami, sfrustrowana i rezygnujesz.

O Twoim nastroju decyduje wskazówka na wadze, która często ma się nijak do Twoich starań.
I gdy mimo tych wszystkich trudności wytrwasz i osiągniesz swój cel, waga niepostrzeżenie wraca do stanu początkowego.

Czy można zatrzymać to błędne koło i na dobre pozbyć się zbędnych kilogramów??

Oczywiście, że TAK!

Nie musisz dłużej się męczyć, możesz znów poczuć się szczęśliwa i z radością patrzeć w lustro.
Dobrze wiem, że nadwaga sprawia, że nie żyjesz tak, jak na to zasługujesz. Ogranicza Ciebie i Twoje działania.  Ale wcale nie musi już tak dłużej być.

Z kursem „Obóz odchudzania online” zgubisz zbędne kilogramy bez wysiłku, zmienisz sposób odżywiania, uniezależnisz się od szkodliwych produktów, zresetujesz swoje kubki smakowe, a to wszystko razem sprawi, że rozwiążesz swój problem w prosty sposób i raz na zawsze.

Czas to zmienić! I rozwiązać Twój problem

Stworzyłam ten kurs z myślą o kobietach, takich jak Ty, które mają już dosyć nadmiernych kilogramów i pomimo wielu prób nadal nie mogą trwale schudnąć.

Właściwe etapy w odchudzania przeprowadzone w odpowiedniej kolejności są sposobem na sukces.

Gdy robisz to po prostu poprzez obniżenie ilości dostarczonych kalorii czyli restrykcje dietetyczne masz ogromną szansę na efekt jo-jo i wieczorne pokusy na podjadanie.

I wiesz co? Pomogę Ci

Pracując z wieloma kobietami mogę Cię zapewnić, że problem nie tkwi w Tobie, tylko w sposobie w jaki próbujesz schudnąć!

Tak, chcę spróbować

Z czego składa się Obóz Odchudzania

8 modułów

Kolejne moduły udostępniane są co tydzień. Każdy moduł zawiera 7 lekcji, po 1 na każdy dzień tygodnia.

8 tygodni

W zmianach najważniejszy jest czas, dlatego obóz trwa 8 tygodni. To realny czas w którym można je utrwalić.
Dostęp masz na 12 miesięcy, więc możesz pracować w swoim tempie.

zamknięta grupa wsparcia

W grupie będziemy motywować Cię byś aktywnie brała udział w obozie, byś nie zapominała wykonać swoich codziennych lekcji, a także odpowiadać na Twoje pytania. Motywacja i wsparcie to jej cel.

24H

Z modułów już odblokowanych możesz korzystać w dowolnym momencie i powtarzać je zarówno na komputerze jak i na urządzeniach mobilnych.

pomoc

Każda z nas jest inna, więc jeśli w trakcie obozu pojawią się problemy możesz do mnie napisać i otrzymasz dodatkowe wskazówki.

przypomnienia

Będę Ci regularnie przypominać, że chcesz zrealizować swój cel i co masz zrobić by to osiągnąć. Regularność i aktywne działanie jest tu najważniejsze. Dopilnujemy byś wykształciła lub wzmocniła te cechy.

Obóz zaczyna się już 12.03.2018

Bardzo mi zależy, aby wiele kobiet mogło skorzystać z tego co oferuję podczas obozu. Byś mogła osiągnąć niesamowite efekty. Dlatego też zdecydowałam, aby zrobić promocję w II edycji obozu i sprawić, aby cenowo obóz był dostępny dla każdej z Was. Skoro stare metody nie przynoszą efektów wypróbuj Obóz. Aby coś zmienić trzeba zacząć postępować inaczej – to klucz do sukcesu. A z gwarancją satysfakcji, którą ode mnie dostajesz nie ponosisz żadnego ryzyka!

zostało jeszcze:

[wpdevart_countdown text_for_day=”Dni” text_for_hour=”Godziny” text_for_minut=”Minuty” text_for_second=”Sekundy” countdown_end_type=”date” end_date=”11-03-2018 22:59″ start_time=”1520108856″ end_time=”1,1,1″ action_end_time=”hide” content_position=”center” top_ditance=”10″ bottom_distance=”10″ ][/wpdevart_countdown]

Pakiety Obozu Odchudzania w cenie 250zł

    Chcę zgubić do 10kg

Rezerwuje miejsce

  Chcę zgubić od 10 do 20kg

Dołączam do Obozu

  Chcę zgubić powyżej 20kg

Rozpoczynam zmiany

Premium w cenie 800zł

Jeśli wiesz, że tobie może być bardzo trudno i masz sporo ze sobą do przerobienia, mam dla ciebie ofertę specjalną. Do obozu dostajesz w każdym tygodniu 1 konsultacje indywidualna telefonicznie lub online, każda trwa 45′.

W tej opcji mam tylko 10 miejsc.

Potrzebny mi pakiet z regularnym dodatkowy wsparciem

Co mówią osoby, które współpracowały z Akademią Odchudzania:

Opinie po I edycji Obozu Odchudzania:

To były bardzo aktywne tygodnie, tyle zmian wprowadziłam w swoim sposobie funkcjonowania. Zaczęłam myśleć o sobie i po prostu o siebie dbać. To jest niesamowite, tyle można zmienić, gdy przestajesz sobie zabraniać i zaczynasz zupełnie inaczej na siebie patrzeć.

Magda

Obóz jest nienachalną zmianą sposobu odżywiania, przy czym nie wymagał ode mnie rewolucji w moim życiu. Dziś zupełnie inaczej wygląda mój koszyk z zakupami. A to co jem jest po prostu pyszne. Zupełnie nowe podejście do odchudzania. Dla mnie doskonałe.

Beata

Zakup obozu to była najlepsza decyzja jaką ostatnio podjęłam. Zmieniło się bardzo dużo w moim życiu i teraz czuję się i wyglądam zupełnie inaczej niż wcześniej. A co najfajniejsze osoby wokół mnie także to zauważają, a to bardzo mobilizuje.

Emilia

Kasia, nie wiem jak to ze mną zrobiłaś, ale te zmiany sprawiły, że już po dwóch tygodniach zupełnie przestałam myśleć o wadze. Do tej pory skupiałam się na tym ile powinnam ważyć i czego muszę sobie odmawiać. Teraz wybierając swoje jedzenie, skupiam się na tym żeby było najlepsze dla mnie. A zgubione przy tym kilogramy to faktycznie ekstra dodatek!

Ania

Dziękuję, że namówiłaś mnie do skorzystania z tej metody, dzięki temu nie tylko chudnę, ale przede wszystkim oduczyłam się jeść słodyczy. Już ich nie potrzebuje. Smak zupełnie się zmienił i gdy spróbowałam jednego z moich wcześniej ulubionych słodyczy zupełnie mi teraz nie smakował. To cudowne uczucie nie musieć sobie niczego odmawiać.

Dorota

Moje początki z obozem nie były łatwe i teraz wiem, że to była kwestia mojego podejścia. Z góry założyłam, że i tak się nie uda. Jednak po dwóch i pół tygodnia, gdy widziałam efekty u pozostałych dziewczyn. Ich wpisy na grupie sprawiły, że zaangażowałam się w ten projekt dużo mocniej. Bardzo fajnie, że jest grupa wsparcia, mi to pomogło.

Iza

Uwielbiam te codzienny lekcje. Będzie mi brakować po zakończeniu obozu. Tak fantastycznie nastrajają mnie pozytywnie, że każdy dzień zaczynam od jednej lekcji.
Obóz to zdecydowanie miejsce dla mnie, te zmiany które proponujesz mogę stosować zawsze i wszędzie. A najfajniejsze jest to, że pokazujesz jak radzić sobie w różnych sytuacjach. A wszystko jest bezpośrednio powiązane z naszym codziennym życiem, przez co jest to proste do zastosowania.

Sylwia

Po ośmiu tygodniach widzę ile błędów robiłam podczas odchudzania. Ciągle żyłam w przekonaniu, że aby schudnąć muszę jeść mniej, dlatego ograniczałam drastycznie ilość spożywanych kalorii, a tym samym zabierałam wszystko to co jest potrzebne mojemu ciału. Przez co moja skóra robiła się szara, ja traciłam dobry nastrój i nic dziwnego, że w trakcie rezygnowałam, bo czułam się po prostu fatalnie. Ta nowa droga obozowa jest zupełnie inna i bardzo mi się podoba. Zostaje ze mną na stałe.

Agnieszka

Mi najbardziej podobał się podczas obozu twoje zaangażowanie. Gdy miałam jakieś problemy czy dodatkowe zapytania, szybko dostawałam odpowiedź. To niesamowite, jak kilka prostych słów właściwie dobranych, może zmienić nastrój i samopoczucie. Dziękuję za wsparcie podczas tych ośmiu tygodni, dla mnie było bezcenne.

Robisz świetną robotę i polecam cię każdemu kto ma problemy, nie tylko z odchodzeniem, ale też ze zdrowym odżywianiem.

Kamila

100% gwarancja satysfakcji

Wiem, że masz już za sobą nieudane próby odchudzania i wątpisz czy mój kurs może Ci pomóc. Ja jestem pewna, że ten program działa i że podczas obozu osiągniesz efekty.

Dlatego przygotowałam dla Ciebie 30-dniową gwarancję satysfakcji. Czas liczymy od startu obozu czyli 12.03.2018, a nie od dnia zakupu.

Jeżeli w ciągu tych 30 dniu nie zobaczysz efektów, nie poczujesz, że to dla ciebie fantastyczne rozwiązanie lub po prostu nie będziesz zadowolona, zwrócę Ci wpłaconą kwotę.

Nie jesteś pewna czy Obóz Odchudzania jest dla Ciebie?

Nie mam czasu

Super, ja też nie! Obóz jest ułożony tak by nauka zajmowała Ci 5-15 minut dziennie. Ważne by systematycznie i prosto.

Nie mogę zacząć 12.03.2018

12 marca to oficjalny termin otwarcia obozu, nic nie przeszkadza, jeśli zaczniesz później. Materiały są ułożone tak by prowadzić Cię krok po kroku.

Już wiele razy próbowałam bez efektów

To właśnie dla takich kobiet jak Ty stworzyłam ten obóz. Szybko zauważysz zmiany i będziesz mogła się cieszyć z efektów.

Mam nieregularny tryb życia i nie da się tego połączyć

Prowadzę własną firmę więc, brakuje mi czasu. W kursie pokażę Ci moje sprawdzone sposoby na zdrowe śniadania 5 minut i obiad w 12 minut. Wszystko jest kwestią dostosowania posiłków do ilości czasu. Może być prosty i skomplikowany, sama wybierzesz.

Moi bliscy nie chcą nic zmieniać

Wiem, że często pokusę stanowią produkty, które jedzą inni. Jednak nigdy nie będzie idealnych warunków, bo zawsze pokusa może się pojawić. Dlatego tak ważna jest tu zmiana w sposobie myślenia i nad nią pracujemy w tym czasie, byś mogła sama zdecydować, że świadomie nie jesz tych produktów.

Brakuje mi konsekwencji i wytrwałości

Obóz zaprojektowany jest tak by nauczyć się tego. Bo to nie są wrodzone cechy, można je wykształcić, a są podstawową przyczyną braku efektów w odchudzaniu. Będziesz też miała zamkniętą grupę wsparcia na Facebook’u.

Czy jedna z poniższych sytuacji odnosi się do Ciebie?

1. Pomimo wielokrotnych prób odchudzania nie mam trwałych efektów

2. Nie mam czasu na nowe diety i szukanie informacji co działa.

3. Chcę zdrowo i na stałe osiągnąć wymarzoną wagę.

4. Moi bliscy też maja niezdrowe nawyki i nie mam w domu wsparcia.

5. Mam dość ciągłego odmawiania sobie tego, co lubię jeść.

6. Zależy mi na zdrowiu moim i moich bliskich, dieta ma być skuteczna i prosta do stosowania dla całej rodziny.

Jeśli tak to Obóz jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie!

Dlaczego mogę pomóc Ci rozwiązać Twój problem?

Założycielka Akademii Odchudzania

Kasia Popławska
Założycielka Akademii Odchudzania, Psychodietetyk

Cześć, mam na imię Kasia i w przeszłości tak samo jak Ty miałam problem z nadwagą.
Przez wiele lat podejmowałam nieudolne próby odchudzania. W mojej szafie wisiały ubrania w rozmiarze 46 – 38.
Jestem zodiakalnym Koziorożcem dlatego jestem bardzo ambitna i uparta. Gdy kilogramy wracały, a ja czułam się okropnie, podejmowałam kolejne próby i trwały one kilkanaście lat.  W końcu zaczęłam uczyć się na swoich błędach i wyciągać wnioski, szukać przyczyny dlaczego kilogramy wciąż powracały i dzięki temu osiągnęłam swój cel – schudłam na stałe.

Dziś noszę rozmiar 36, ale to tylko jeden z efektów. Przede wszystkim czuję się doskonale.
Zmiana sposobu odżywiania, zmiana samopoczucia, niesamowity wzrost pewności siebie to są efekty, które także Ty możesz osiągnąć.
Ponieważ dla wielu kobiet wokół mnie byłam inspiracją i pomogłam im osiągnąć te same efekty, postanowiłam stworzyć Obóz odchudzania, aby jak najwięcej kobiet mogło skorzystać z mojego doświadczenia.

Nadwagę i efekt jo-jo to problem który dotyka codziennie wielu kobiet w Polsce. Według danych GUS 45% kobiet w naszym kraju ma nadwagę.

I wiesz co jest najlepsze? Każda z nas może to zmienić!

Z myślą o kobietach takich jak Ty powstał Obóz odchudzania. Podczas niego pokażę Ci jak krok po kroku możesz odnieść swój sukces, bo odchudzaniem to zdecydowanie coś więcej niż tylko dieta.

Gdyby dieta wystarczała nie byłoby cię tutaj.

Uczestnicząc w Obozie Odchudzania:

1. Nauczysz się zdrowo odżywiać

2. Będziesz miała więcej energii

3. Z łatwością kupisz ubrania, które Ci się podobają

4. Zmienisz nawyki na zdrowe

5. Oczyścisz organizm z toksyn

6. Znów będziesz podobać się sobie w lustrze

7. Zmniejszysz ilość spożywanego cukru

8. Uchronisz się przed cukrzycą i nadciśnieniem

9. Zadbasz o swoje samopoczucie i doskonały nastrój

10. Opóźnisz proces starzenia się

11. Prosto i trwale schudniesz

12. Sama poczujesz jak niesamowicie wzrośnie Twoje poczucie własnej wartości

Jeśli masz dodatkowe pytania napisz do mnie oboz(małpka)aodchudzania.pl