Po zakupie od razu dostajesz ode mnie mail z linkami do uzupełnienia formularza z pytaniami i 3 testy. Gdy wypełnisz, dostaniesz mail z linkiem do mojego kalendarza by wybrać dogodny termin konsultacji. 

Konsultacji trwa ok 60′. Jest to rozmowa online lub telefonicznie. Po rozmowie w ciągu ok 3 dni roboczych wysyłam Ci zalecenia. Dostajesz informacje co, kiedy i jak jeść.
Nie dostajesz rozpiski w gramach i kaloriach i rozpisanych posiłkach. Bo to nie działa, ale o tym z pewnością już się sama przekonałaś.

Dostajesz schemat do pracy z nowymi nawykami i budowaniem dobrego samopoczucia związanego z nowym sposobem żywienia, bo to tu tkwi różnica. Jeśli pojawią się pytania, co do zaleceń lub pytania w trakcie pracy – jestem do Twojej dyspozycji by wszystko dokładnie wyjaśnić.

Pracujemy wspólnie tak, by działania przynosiły Ci najlepsze efekty i doskonałe samopoczucie. I byś w trudnych momentach wiedziała co masz robić. Chodzi o to by te połączyć elementy Twojej własnej układanki i stworzyć spójne z Tobą nowe nawyki.

Motywuje cudowne samopoczucie. I takie możesz mieć od samego początku diametralnie zwiększając swoją szansę na sukces.

napisz do mnie maila: kasia (at) keyti.pl